Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hem kızdırdı hem coşturdu

Hem kızdırdı hem coşturdu

İstanbul konserinde sahneye 1.5 saat geç çıkan Pink, protesto edildi. Ancak hayranları Pink'in sesini duyar duymaz sakinleşip eğlenmeye başladı.

Pink'in fotoğrafları sağda

Türkiye'de iki yıl önce verdiği konserde binlerce hayranına seslenen Pink (Alecia Moore), bu kez de rock, soul ve funk'un güzel bir uyumunu yansıtan dördüncü albümü "I'm Not Dead"in dünya turnesi kapsamında Türkiye'deki hayranlarıyla buluştu.

İstanbul Parkorman'da sahneye çıkan sanatçının konser verdiği gün aynı zamanda doğum günüydü. Pink'in hayranları, ellerinde doğum günü mesajları içeren dövizlerle konser alanına geldi.

Eylemi unuttular
Sahneye yaklaşık 1.5 saat geç çıkan Pink, protesto edildi. Ancak izleyiciler, konser başlayınca tepki göstermeyi bırakıp eğlenmeye başladı.

Konseri yaklaşık 5 bin kişi izledi. Parkorman'a birlikte gelen Tuba Ünsal ve sevgilisi Yalın ise konseri ayrı yerlerde izlemeyi tercih etti. Konseri VIP bölümünde izleyen Yalın'ın aksine Tuba Ünsal, Pink'i en ön sıralarda dans ederek seyretti.
(Milliyet)
420
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.