Magazin

'Helal sana enişte'

'Helal sana enişte'

Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ, önceki akşam, Beyoğlu'nda eğlence turuna çıktı. Asmalımescit'te bir mekana giden ünlü çift, felekten bir gece çaldı. İkili, çıkışta el ele poz verdi.

Güncellenme tarihi:

AZRA AKIN FOTOĞRAFLARI

Babylon’ da sahne alan Bartu Küçükçağlayan’ ın konserini izleyen Tatlıtuğ ve Akın çifti, konser sonrası gece saat 4’ e kadar mekanda eğlendi. Kıvanç Tatlıtuğ-Azra akın çifti, eğlence sonrası çıkışta alışılmışın dışında bir görüntü sergiledi. Mekanı ayrı ayrı terk edip kaçmak yerine bu sefer Tatlıtuğ ve Akın mekandan el ele çıktı. Kuzey-Güney’ in sert çocuğu Kıvanç Tatlıtuğ, dizideki o sert karakterini bürünürken Azra Akın’ ın mutluluktan gülücükler attığı gözlerden kaçmadı. El ele taksiye doğru yürüyen çifte, Rıza Kocaoğlu ve manken sevgilisi Beril Kayar eşlik etti.

Taksiye doğru yönelen Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın, çifti o sırada hayranlarının sözlü tezahüratıyla karşılaştı. Tatlıtuğ’ u bir anda karşılarında gören kız hayranları "Çok yakışıklıymış". "İnanmıyorum Kıvanç Tatlıtuğ" diye bağırırken, erkek hayranları da "Kıvanç’ ta bu muymuş". "Helal sana enişte" tezehüratlaarı yapmaya başladı. Hayranlarının bu bağırışmalarını karşılıksız bırakmayan Tatlıtuğ, eliyle onları selamladıktan sonra taksiye bindi. Taksi içerisinde Tatlıtuğ elini Azra Akın’ ın omzuna attığı gözlerden kaçmadı.

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 29.04.2012
423
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.