Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Heidi'ye Türk partner

Heidi'ye Türk partner

Türk asıllı Fransız erkek model 21 yaşındaki Berkay Yürdem, dünyaca ünlü Alman top model Heidi Klum'la birlikte poz vereceklerini söyledi.

Paris'te yaşayan Berkay Yürdem, 46 hektarlık alan üzerine kurulu, 1539 odası, 17 hektarlık su parkı bulunan, deniz seviyesinin altında kalan akvaryum manzaralı odalarında bir gece kalmanın bedelinin 24 bin dolar olduğu belirtilen oteldeki çekimlerin 13 Mart'ta başlayacağını ve 1 hafta sürmesinin planlandığını söyledi.

Olay yaratan defileleriyle bilinen dünyanın önde gelen moda ajanslarından Victoria's Secret'in en önemli modellerinden Heidi Klum'la objektiflerin karşısına geçecek olmanın heyecanını şimdiden yaşadığını belirten '2005 Dünya Erkek Güzeli' Yürdem, şöyle konuştu:

"2005'te Fransa adına katıldığım dünya güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra 'Nathalie Models' ve 'Modeling Paris' adlı iki ajans adına modellik yapmaya başladım. Başta İspanya'daki turistik tesisler olmak üzere dünyanın değişik yerlerindeki çekimlere katıldım. Ancak ilk kez bu kadar lüks bir mekanda ve bu kadar ünlü biriyle çalışma teklifi aldım. Çekimleri sabırsızlıkla bekliyorum. Bu işin üstesinden geleceğime ve kariyerimde yeni bir sayfa açacağıma inanıyorum."

Türk baba ile Fransız annenin çocuğu olarak dünyaya gelen, 1.83 metre boyunda, 83 kilogram ağırlığındaki yeşil gözlü yakışıklı model, ne kendisinin, ne de bacaklarını 2 milyon dolara sigortalatan 1.77 metre boyundaki Klum'un, yapay cennetteki çekimlerden alacakları ücret konusunda bilgi vermedi.
541
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.