Magazin

Heidi, televizyonda manken yetiştiriyor

Heidi, televizyonda manken yetiştiriyor

'Almanya'nın Yeni Modeli' isimli yarışma programını sunan ve genç kızları yeme bozukluğu hastalığına sürüklemekle suçlanılan topmodel Heidi Klum kendisini savundu.

Heidi'nin süper fotoları sağda

Heidi Klum, 'Yarışmaya katılan ve yarışmayı izleyen genç kızları bulumia ya da anoreksiya gibi hastalıklarına sürüklediğim söyleniyor.

Oysa, yarışmaya katılan kızları hiç şişman bulmuyorum. Onların zayıflaması için de herhangi bir baskı yapmıyorum. 1.76 boyunda ve 52 kilo ağırlığındaki kızları nasıl kilolu bulabilirim ki! 1.76 boyundayım ve 58 kiloyum. Gördüğünüz gibi aslında onlardan daha çok şimanım' dedi.

Pro7 kanalında yayınlanan yarışma her çarşamba 20.15'te (TSİ 21.15) ekrana geliyor. Yarışmaya katılan 32 genç kızdan 20'si elenmişti. 12 genç kız şimdi heyecan içinde. Klum ve diğer jüri üyeleri tarafından belirlenen ideal ölçülere uymayan yarışmacılar eleniyor. Genç kızlar son olarak örümcek, fare gibi hayvanlarla fotoğraf çektirmiş ve fotomodellik deneyimi de yaşamışlardı.
Yayın tarihi: 14.02.2006
554
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.