Magazin

Hediye cipin parasını istedi

Hediye cipin parasını istedi

Efe Önbilgin, hediye olarak verdiği cipi başkasına sattığı iddiasıyla eski sevgilisi ve 5 aylık kızının annesi Deniz Akkaya'ya 86 bin liralık alacak davası açtı.

Güncellenme tarihi:
Manken Deniz Akkaya ile eski sevgilisi işadamı Efe Önbilgin arasında sular durulmuyor. İkili Mart 2009'da ayrıldıklarında Deniz Akkaya iki aylık hamileydi. Önbilgin bu haberi duyunca bunalıma girmiş "Bebek bu ilişkiyi kurtarmaz" yorumu yapmıştı. Akkaya ise bebeğini doğurmaya karar vermişti. Çiftin arası şimdi de bir cip yüzünden açıldı. Efe Önbilgin, eski sevgilisi ve 5 aylık kızının annesi Deniz Akkaya'ya, hediye olarak verdiği cipi başkasına sattığı için 86 bin liralık alacak davası açtı. Önbilgin, Akkaya'nın banka hesaplarına da tedbir konulmasını istedi. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne avukatları aracılığıyla başvuran Önbilgin, "Deniz Akkaya'nın üzerine kayıtlı aracı ben satın aldım. Ancak Deniz Akkaya, kötü niyetli davranarak aracı üçüncü kişiye sattı. Aracın satışını öğrendiğimde Deniz Akkaya'dan paramı iade etmesini istedim, ancak parayı vermedi" dedi. Efe Önbilgin, "Mağdur edildim" dediği dilekçesinde "Araç satışından elde edilen paranın gizlenmesi halinde, alacağımı tahsil etme olanağım tamamen ortadan kalkacaktır. Telafisi imkânsız olan zararın büyümemesi için Deniz Akkaya'nın hesaplarına, mahkeme sonuna kadar tedbir konulmasını istiyorum. 86 bin liramın geri ödenmesini talep ediyorum" dedi. (Sabah)
Yayın tarihi: 04.05.2010
320
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.