Magazin

'Hazal'ın yerini dolduramam'

'Hazal'ın yerini dolduramam'

Show TV'de geçen hafta sona eren 'Eve Düşen Yıldırım'ın 'Muazzez'i Gizem Karaca'yı bakın hangi diziye transfer oluyor.

Çağatay Ulusoy ‘Adını Feriha Koydum-Emir’in Yolu’nda Beril Kayar ve Zeynep Çamcı ile kamera karşısına geçmişti. Çünkü Hazal Kaya diziden ayrılmıştı. Ancak yapımcı Fatih Aksoy kanaldan ve seyircilerden gelen “Bu kızlar Çağatay’a uyum sağlayamıyor” eleştirilerini dikkate aldı.

Show TV’de geçen hafta sona eren ‘Eve Düşen Yıldırım’ın ‘Muazzez’i Gizem Karaca’yı dizisine transfer etti. Çağatay Ulusoy (Emir) ile aşk yaşayacak olan Gizem Karaca “Birlikte iyi ikili olacağız. Kimse benden Hazal Kaya’nın yerini doldurmamı beklemesin. Ekiple birlikte Emir’in yolunda birlikte yürüyeceğimiz için heyecanlıyım” dedi.

‘Feriha mezarlıktan çıkmaz’

atv’teki ‘Son Yaz Balkanlar’ dizisi tehlikede olan Hazal Kaya ise “Dizinizin reyting yüzünden sona erme tehlikesi var. ‘Adını Feriha Koydum’a yeniden döner misiniz?” sorusuna şu cevabı verdi: “Dizinin final sahnesinde senaryo gereği öldüm. Benim için o dönem kapanmıştır. Yeniden dönmem sözkonusu değil. Feriha defnedildiği Aşiyan Mezarlığı’ndan biri daha çıkmayacak.”

(Posta)

Yayın tarihi: 17.10.2012
821
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.