Magazin

Hayret! Bugün yalnızsın!

Hayret! Bugün yalnızsın!

"Prof. Dr. Kaya Çilingiroğlu Golf Turnuvası"nın gala gecesinde sahneye çıkan Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'na, "Hayret Kaya bugün yalnızsın" diye seslendi.

Prof. Dr. Kaya Çilingiroğlu Golf Turnuvası'nın gala gecesinde sahneye çıkan Hülya Avşar, aralarında Mustafa-Caroline Koç, Yıldırım-Revna Demirören'in de bulunduğu seçkin davetli topluluğu önünde sahneye çıktı. Moralli görünmeye çalışan Avşar, sahnede yaklaşık iki saat kaldı. Eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun Sinem Ergülen'le yaşadığı kaçamağın ardından basın mensuplarına açıklama yapmaktan kaçınan Avşar sahneden kendisini izleyen Kaya Çilingiroğlu'na seslenerek, "Hayret Kaya bugün yalnızsın" diyerek espri yaptı.

ŞU AN KAFASI KARIŞIK
Avşar, eski eşinin Sinem Ergülen'le kameralara yansıyan görüntüleri için de, "Kaya'nın neler yaptığı ve özel hayatı beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Artık biz evli değiliz. Sadece çocuğumun babası olduğu için aramızda bir bağ var. Bu yüzden de bazı yaptıklarına üzülüyorum. Şu anda kafası karışık ama toparlayacak" dedi.

SİNEM'İ İÇERİ ALMADILAR
Bu arada Çilingiroğlu ile öpüşerken kameralara yakalanan Sinem Ergülen'in Avşar sahnedeyken salona girmemesi için otelin güvenlik görevlileri alarma geçti. Çilingiroğlu'nun görevlilere Sinem Ergülen'in konser salonuna alınmaması için talimat verdiği öğrenildi. Sahnedeki programını gelen istekler nedeniyle bir türlü sonlandıramayan Avşar, eski eşinden gelen "Söyleme Bilmesinler Bu Aşkın Bittiğini" ve "Her Yerde Sen Her Şeyde Sen" adlı şarkıları da seslendirdi.

Eski kayınvalidesi Gülümser Çilingiroğlu'nun da istek şarkısını seslendiren Avşar, saatler 24.00'ü gösterdiğinde bütün annelerin anneler gününü kutladi. Eski kayinvalidesinin elini öpen Avşar, kızı Zehra'ya da elini öptürdü. Avşar, sahneden indiğinde eski Çilingiroğlu ile öpüşerek vedalaştı. Çilingiroğlu, Avşar'la öpüştükten sonra kulağına "Anneler günün kutlu olsun" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 15.05.2006
436
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.