Magazin

Hayranlarını çok üzecek!

Hayranlarını çok üzecek!

Aşk ve Ceza'nın yakışıklı oyuncusu Murat Yıldırım'ın InStyle dergisine yaptığı açık-lamalar hayranlarını üzecek.

InStyle dergisine konuşan Murat Yıldırım, atv'de ekrana gelen Aşk ve Ceza dizisinin setinden keyif aldığını söyledi.

Çekimlerin iyi gittiğini belirten Yıldırım, "Sette bulunuyor olmak bana keyif veriyor. Benim için önemli olan bu. Sete hiçbir zaman, 'Lanet olsun' diyerek gitmek istemem" dedi.

Dizi konusunda reyting kaygısının olmadığını belirten Murat Yıldırım, yapım şirketi TMC'ye olan güvenini de şöyle ifade etti:

"Yapım şirketi TMC ve Kudret Sabancı'nın beraber yaptıkları işlerde reyting problemi hiç yaşanmadı. Aslında bu durum, tüketim halini geçti. Artık tüketilmiyor bile. Her şey çiğnenmeden yutulmaya ve hazımsızlık yapmaya başladı. Başıma henüz bu tür bir olay gelmedi ama gelse de çok fazla bir şey ifade etmeyecek. Çünkü birilerine beğendirmek için bir şeyler yapmak, sizi yapacaklarınızdan alıp götürüyor"

Ortadoğu'dan güzel bir film teklifi aldığını anlatan Yıldırım, dizilere ise bir süre ara vermek istiyor.

Yıldırım, "Ortadoğu'dan güzel bir film teklifi geldi. 22 Arap ülkesinde ve Türkiye'de yazın ortak gösterilecek. Bu diziden sonra ara vermem gerektiğini hissediyorum. Çünkü birkaç sinema filmi daha yapmak istiyorum" dedi.

(Milliyet)
Yayın tarihi: 21.04.2010
508
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.