Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hayek'in gizli İstanbul macerası

Hayek'in gizli İstanbul macerası

Hollywood yıldızı Salma Hayek'in iki ay önce gizlice İstanbul'a geldiği ve Bettina Hakko'nun erkek kardeşinin evinde kaldığı ortaya çıktı.

Güncellenme tarihi: 29.04.2014
SALMA HAYEK BURADA Cem Hakko'nun eski eşi Bettina Hakko Machler'in kardeşi Urs Machler'in, dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Salma Hayek'i iki ay önce İstanbul'daki evinde ağırladığı ortaya çıktı. Seyahati basından gizlenen ünlü yıldız, Machler ile oldukça samimi fotoğraflar da çektirdi. Geçen yıl dünyaca ünlü Printemps mağazalar zincirinin sahibi olan Fransız işadamı François Henri Pinault ile evlenen Hayek, İstanbul'a tek başına geldi. Şehirde iki gece kalan Hayek, çok merak ettiği halde basına yakalanmamak için gece gezmesine çıkmadı. 'YAKINLAŞMA' OLDU Ünlü oyuncu, Urs Machler'in evindeki bir partiye katıldı ve Machler ile sarmaş dolaş fotoğraf çektirdi. Machler'in yakın çevresine, Meksikalı yıldızla bir yakınlık yaşadığını söylediği de öğrenildi. Urs Machler, bu partide çekilen fotoğrafları herhangi bir sosyal paylaşım sitesine koymadı. Ancak çok yakın bir arkadaşı fotoğrafları buldu. Machler, şimdi bu konuda konuşmaktan kaçınıyor. Çünkü Salma Hayek'e İstanbul ziyaretini hiçbir şekilde basına duyurmama, çekilen fotoğrafları da kimseyle paylaşmama sözü vermiş. NAZAR BONCUKLU BİLEKLİĞİN AYNISINI ALDI Ünlü yıldız Salma Hayek, Urs Machler'ın nazar boncuklu bilekliğini çok beğendi ve İstanbul'dan benzer bir bileklik satın aldı. Salma Hayek, ABD'deki bir davette bu bileklikle objektiflere yansıdı.
390
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.