Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Haydi Gençler, Yelken Kampı'na!

Haydi Gençler, Yelken Kampı'na!

İstanbul Sailing Academy, Geleceğin Yıldızları ile birlikte 14-17 yaş grubundaki gençler için Yelken Eğitim Kampı düzenliyor.

12-19 Ağustos tarihleri arasında Marmaris-Göcek-Fethiye rotasında yapılacak olan kampta gençler hem yelken öğrenecek, hem de ekip olmanın keyfine varacaklar.

SEAS Group'a bağlı olarak 2003 yılından bu yana Kalamış Marina'daki tekneleriyle 900'den fazla kişiye yelken eğitimi veren İstanbul Sailing Academy (ISAC - İstanbul Yelken Akademisi), Geleceğin Yıldızları ile işbirliği yaparak 12-19 Ağustos tarihleri arasında Yelken Eğitim Kampı düzenliyor. Marmaris-Göcek-Fethiye rotasında yapılacak olan kampa 14-17 yaş grubundaki gençler katılabiliyor.

Yelken Eğitim Kampı'na katılan gençler, İstanbul Sailing Academy'nin uzman eğitmenleri ve Geleceğin Yıldızları koçları eşliğinde son derece güvenli bir şekilde yelken eğitimi alacaklar. Eğitim, deniz ve yelken prensipleri, seyir kuralları, terimler, pusula kullanımı, temel navigasyon gibi temel yelkencilik bilgilerini içerecek. Ayrıca gençlerin yelkencilik yeteneklerini geliştirmeye yönelik özel oyunlar da oynanacak. 14 kişilik teknelerle yapılacak olan kampta, her teknede 10 kampçı, 2 İstanbul Sailing Academy eğitmeni ve 2 Geleceğin Yıldızları koçu bulunacak.

Kontenjanın 20 kişiyle sınırlı olduğu bu kampa katılan gençler deniz ve yelkenin tadını çıkarmanın yanı sıra, doğa ile uyumlu bir yaşam sürmek, doğa koşulları ile başa çıkabilmek, sorumluluk almak, özgüven gibi konularda da becerilerini geliştirecekler.

Kamp Programı
12 Ağustos, Cumartesi
İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Dalaman Havalimanı'na uçuş
Özel araçla Marmaris Netsel Marina'ya gidiş
Teknelere çıkış

13 Ağustos, Pazar
Kumluk – Ekincik

14 Ağustos, Pazartesi
Ekincik – Göcek

15 Ağustos, Salı
Göcek

16 Ağustos, Çarşamba
Göcek – Fethiye

17 Ağustos, Perşembe
Fethiye – Dalyan
Dalyan gezisi, Kral Mezarları

18 Ağustos, Cuma
Dalyan – Marmaris Netsel Marina

19 Ağustos, Cumartesi
Özel araçla Marmaris Netsel Marina'dan Dalaman Havalimanı'na gidiş
İstanbul Atatürk Havalimanı'na uçuş

Yelken Eğitim Kampı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için:
www.istsailing.com, (0216) 449 95 60
www.geleceginyildizlari.com
464
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.