Magazin

'Hayaleti evde dolaşıyor'

'Hayaleti evde dolaşıyor'

Popun kralı Michael Jackson'ın ablası, ünlü şarkıcının hayaletinin evlerinde dans ettiğini öne sürdü.

Michael Jackson

Pop müziğin kralı olarak anılan Michael Jackson’ın ablası La Toya Jackson'dan ilginç bir iddia ortaya atıldı.

50 yaşında ilaç zehirlenmesinden dolayı 2009 yılında hayatını kaybeden pop müziğin en büyük yıldızlarından Michael Jackson hakkında ortaya gün geçtikçe yeni iddialar atılmaya devam ediyor.

‘Pop müziğinin kralı’ olarak anılan Michael Jackson’ın ölümünün ardından pek çok yerde hayaletinin görüldüğü öne sürülmüş dünya basınında büyük yer almıştı.

İngiliz basınından The Daily Mail'in sitesind eyer alan habere göre; son olarak yeni bir iddia 'Jacko'nun ablasından geldi. İddiaya göre; 56 yaşındaki La Toya Jackson, efsane şarkıcı Jacko'nun hayaletinin halen evlerinde olduğunu söyledi.

“Hayaleti hiç göremedik. Ama evde varlığını hissediyoruz. Hatta dans ederken seslerini duyuyoruz. Sanırım çocukları Prens Michael, Paris ve Prens Michael II’ye göz kulak olmak istiyor” şeklinde konuşan La Toya Jackson, kardeşiyle konuşmak için bir medyum tuttuğunu da sözlerine ekledi.

(Gazeteport)

Yayın tarihi: 27.04.2013
611
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.