Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Havuza giren kel ilham verdi

Havuza giren kel ilham verdi

Şahan Gökbakar, izlenme rekorları kıran Recep İvedik'in nasıl ortaya çıktığını anlattı

Şahan Gökbakar: Gittiğim otelde 'havuza bonesiz girmek yasaktır' yazıyordu. Kafası tamamen kel ama vücudu da tamamen kıl olan bir adam geldi, boneyi takıp havuza girdi! Recep İvedik böyle doğdu.

Recep İvedik 3 bu cuma vizyona giriyor. Şahan Gökbakar konuk olarak katıldığı Güneri Civaoğlu'nun Şeffaf Oda programında iş ve özel hayatıyla ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Recep İvedik

Bodrum'da tatildeyim. Otelin havuz girişinde 'Bonesiz girmek yasaktır'yazıyor. Bir adam geldi, kafasında tek kıl yok. Tamamen kel ama vücudu kıldan görünmüyor. Bu adam kafasına bone takıp havuza girdi. İvedik'in havuz sahnesinde bu olaydan esinlendim.

- Oturduğum sitede 2-3 saat güvenlikçilerle vakit geçirirdim. Çay içer, tavla oynardım.

- Filmde babaannemi canlandıran Gülsen Özbakan o kadar doğal ve başarılı ki görür görmez tamam dedik. "Hayvan mısın nesin! Bilmem ki seni hangi mandıradan aldık" esprisi ona ait. Onun bir damadı varmış, o da Recep İvedik gibiymiş. Ona da bağırıyormuş!

- Eskiden erkeğin kalbine giden yol midesinden geçermiş. Ben de her tanıştığım kadına yaptırıyorum ama şimdiki kadınlar makarna bile yapamıyor.

- Kazayla düşen ya da bir yere çarpan kadından hemen soğurum ilişkim biter. Bir keresinde düşmek üzere olan kız arkadaşımı havada yakaladım. Bir keresinde de tenis oynarken karşımdaki kız topa koşarken pat diye düştü.. Orada bitti!

Bir de erkek düşünce kalkar yürür gider, düşünce "Ay inanmıyorum, düştüm" diye sızlanır. Ne sızlanıyorsun düştün işte!

- Bir kızı tavlamak için önce onunla alay ederim. Şaşırtırım, bir keresinde hoşlandığım bir kızı arkadaşlarımla birlikte piyano odasından ellerinden ayaklarından tuttuk, merdivenlerden indirdik çimlere attık. Sonra da oturup kendisiyle sohbet ettim.

- Yıllar önce yurt dışında eğitim gören bir kıza aşıktım. Onunla otururken biri camdan içeri kağıda sarılı taş attı. Pencereden 'sen kimsin, şimdi buradan uçar seni yamulturum' dedim. 'Sen kimsin' dedi. 'Ben bu kızın sevgilisiyim'dedim. 'Ben de sevgilisiyim'dedi şoke oldum. Ferdi Tayfur gibi diz çöküp kaldım.

(Vatan)
Yayın tarihi: 09.02.2010
423
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.