Magazin

Havalimanına türbanlı pano

Havalimanına türbanlı pano

Hac mevsimi başlayınca Atatürk Havalimanı'ndaki reklam panolarında yer alan mayolu manken fotoğraflarının yerini türbanlısı aldı.

Yer: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali. Tarih: 2003. Zeki Triko'nun mayolarını tanıtan top model Adriana Karambeau'nun bikini reklam panosu, o dönem hac ve umreye giden yolcuların tepkisini çekmiş, önce üstü örtülmüş, sonra da kira sözleşmesi bitmeden kaldırılmıştı.

Bikinilerin yer aldığı panolarda ise şimdi 'Armine' marka ipek eşarpların reklamı var. Eşarp reklamı, Dış Hatlar Terminali geliş ve gidiş katlarının yanı sıra, 7 bin araç kapasiteli otoparkın 92 değişik noktasında da bulunuyor.

"Büyük rezalet"
Zeki Triko'nun sahibi Zeki Başeskioğlu, kendi reklamının kaldırılıp yerine eşarp reklamı konulmasıyla ilgili şunları söyledi: "Olaya tepki olarak açtığımız 1 trilyon liralık devaya devam ediliyor. Eşarp ve türban reklamıyla Suudi Arabistan'ı buraya getirdiler. Büyük bir rezalet."
Yayın tarihi: 29.09.2004
668
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.