Magazin

Havaalanından ayrı ayrı çıktılar

Havaalanından ayrı ayrı çıktılar

Geçen perşembe Londra’ya güle oynaya giden Haluk Bilginer’le Zerrin Tekindor, dönüşte havaalanından 20'şer dakika arayla çıktı

Bir süredir beraber oldukları bilinen Zerrin Tekindor’la Haluk Bilginer, pazar akşamı Londra’dan döndü. Aşkın Nur Yengi’yle evliliği yaz başında biten Haluk Bilginer, geçen perşembe Tekindor’la havalimanında, Londra’ya giderken görüntülenmişti. Çift, bu kez yan yana görüntülenmemek için uçaktan ayrı ayrı; önce Bilginer, 20 dakika sonraysa Tekindor çıktı.

Gazetecilere konuşan Bilginer, Tekindor’la aşk yaşadığı söylentilerine ilişkin, “Zerrin’le sürekli yurt dışına çıkıyorum. Bu ilk defa değil” dedi. “Kalbiniz dolu mu?” sorusunu Bilginer, “Bunu sormanız yanlış. Size bunu söylemem” ifadesiyle göğüsledi. Gazetecilerin “Ünlü olduğunuz için merak ediliyor” karşılığınaysa Bilginer, “Ünlü olabilirim ama bu soruya cevap vermem gerekmiyor. Ben sizin özel hayatınızı soruyor muyum? Bırakın bunları, tiyatro oyunumuza gelin” yanıtını verdi.

Bilginer’den 20 dakika sonra havaalanından çıkan Zerrin Tekindor’unsa gazetecileri görünce suratı asıldı. Haluk Bilginer’le aşk haberlerine Tekindor, “Bu soruya cevap vermiyorum. Aşk olsun, nasıl cevap vereceğimi bekliyorsunuz?” dedi.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 30.10.2012
602
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.