Magazin

"Hatalarımdan ders aldım"

"Hatalarımdan ders aldım"

Alkol, uyuşturucu derdi bitmedi. Hapishane, klinik ve mahkemeye stüdyo ve film setinden sık uğrar oldu. Lindsay Lohan, çalkantılı hayatıyla Vanity Fair'den sonra Rus Tatler dergisinin de kapağında...

Güncellenme tarihi:
Lohan, bugünün yıldızlarının, asıl Oscar'lık performansı gerçek hayatta sergilediğinin kanıtı. Uyuşturucu ve alkol yüzünden hapse giren oyuncu, hemen öncesinde Vanity Fair'e konuştu: "Eğer herkesin söylediği gibi bir alkolik olsaydım, o bilekliği taktıktan sonra kendimi detoksta ya da acil serviste bulmalıydım. Çünkü öyle bir bağımlının krize girmesi gerekir. Ama öyle bir şey olmadı, çünkü iyiydim." Yaşadığı skandalları 'baba travmasına' bağladı. Mahkemede küçük kız kardeşinin bulunmasından duyduğu üzüntüden bahsetti. Bu dramatik sohbetle birlikte, bir St. Tropez prensesi gibi pozlar verdi. Lindsay Lohan bugüne kadar yaşadığı her fiyaskodan daha şöhretli çıktı. Vanity Fair'in ekim sayısına kapak olması da, hapishane güzelini daha da merak edilir ve seksi yapmaya yaradı. Bu ay da Tatler'ın kasım sayısına kapak olan oyuncu, hakkında söylenenleri umursamadığını söylüyor: "İyi bir oyuncu olduğuma eminim. Gençlikte bazı sorumsuzluklar yapmış olabilirim. Ama büyüdüm. Hatalarımdan ders aldım." FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN Alkollü araç kullanmak suçundan 90 gün hapse mahkum edildikten sonra cezasının bir kısmını çektikten sonra rehabilitasyon merkezine gönderilen Lindsay Lohan, buradaki tedavisini tamamladıktan sonra özgürlüğüne kavuşmuştu. Ünlü oyuncu önceki gün şartlı tahliye memurunu görmeye dekolteli bluzuyla gelince, paparazziler de fırsatı kaçırmadı. Bir yandan yeni filmi Inferno'nun hazırlıklarını sürdüren, bir yandan da modellik kariyerine devam eden Lohan'ın, bir süredir eski sevgilisi Samantha Ronson'la yeniden bir araya geldiği konuşuluyor. Lohan ve Ronson'un bir süredir gizlice buluştukları ve ilişkilerine bir şans daha vermeye karar verdikleri iddia ediliyor. Samantha Ronson, hapishanede Lohan'ı ziyaret etmiş ve her halükarda ona destek olacağını açıklamıştı. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN (Milliyet)
Yayın tarihi: 25.10.2010
362
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.