Magazin

Hasan'dan Turabi'ye Ağır Sözler! (Video)

Hasan'dan Turabi'ye Ağır Sözler! (Video)

Turabi, oyunlardan men edilmesini Hakan'ın tahriklerine kurban gittiğini söyleyerek, Hakan'a 'adam olan bunu yapmaz' dedi. Hasan ise Turabi'yi ilk kez bu kadar sert ve vurucu bir şekilde eleştirdi...

Survivor'ın son bölümünde ipler iyice gerildi. Turabi, oyunlardan men edilmesini Hakan'ın tahriklerine kurban gittiğini söyleyerek, Hakan'a 'adam olan bunu yapmaz' dedi. Hasan ise Turabi'yi ilk kez bu kadar sert ve vurucu bir şekilde eleştirdi. Bu eleştiriler karşısında neye uğradığını şaşıran Turabi, Acun Ilıcalı'dan 5 dakika izin isteyerek dışarı çıktı. Ayrıca Survivor All Star'daan dün akşam elenen isim de belli oldu. İşte o anlar...

Survivor All Star'da belkide tüm zamanların en gergin konseyi geçti. Hasan’ın sözleri üzerine sinirlenen Turabi 5 dakika konsey dışına çıkmak istedi. Acun Ilıcalı, Turabi’e izin verirken uyarmayı da ihmal etmedi. Ilıcalı’nın, “Öfkesini kontrol edemeyenin burada işi yok Turabi” sözleri geceye damga vurdu. SMS oylamasında 1. olamayan Turabi daha sonra da Hasan’ın sert sözlerinin ardından çok sinirlendi.

'ADAM OLAN BUNU YAPMAZ'

Turabi ile Hakan arasında da tartışma yaşandı. Turabi oyunlardan men edilmesinin sebebi olarak Hakan'ı hedef seçmesinin ardından şu sözleri sarf etti: 'Adam olan bunu yapmaz, bunun yürüyüşü tahrik ediyor. Çözmüş beni de sürekli bana oynuyor. Beim elimi kolumu bağladınız dokunamaycağım ona ki adam olana dokunulur ama bu çenemide kimse kapatamaz' dedi.

Survivor All Star eleme gecesinde haftanın birincisi seçilen Hasan, Turabi hakkında çok sert sözler kullandı. Bu sözlere oldukça sinirlenen Turabi konseyi terk etmek için Acun Ilıcalı'dan izin istedi. Turabi'nin tavırlarına sinirlenen Ilıcalı 'Öfkesini kontrol edemeyen burada kalamaz' diye uyraıda bulundu.

Dokunulmazlık yarışını kaybeden Gönüllüler takımı SMS için Sahra'nın adını verdi. Survivor All Star eleme gecesinde Sahra'nın karşısına Taner çıktı. Survivor All Star'da elenen isim Taner oldu.

Yayın tarihi: 09.04.2015
7122
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.