Magazin

Haremin yeni gözdesi Firuze

Haremin yeni gözdesi Firuze

Yeni sezona önemli takviyelerle girmeye hazırlanan ‘Muhteşem Yüzyıl’da kadroya ‘Firuze’ rolüyle katılan Cansu Dere, haremin yeni gözdesi olmaya aday. Oyuncu, “Yağmur-Durul Taylan Kardeşler, çalışmak istediğim yönetmenlerdi” diyor

Güncellenme tarihi:

Konuk oyuncu olarak diziye giren Cansu Dere, eğitimli oluşu, şiire olan yatkınlığı, Farsça’ya olan hakimiyeti ve şifayla birlikte huzur veren haliyle Sultan Süleyman’ın dikkatini çekecek ‘Firuze’ karakterini canlandıracak.

Acem topraklarında yaşayan bir hanedan ailesinin asil kızı Firuze’nin ailesinin üzerine çöken kara bulutlar onu, topraklarından ayırır. Yolu bu şekilde saraya düşen Firuze, haremin en dikkat çeken karakteri olmayı başarır.

CANSU DERE (FOTO GALERİ)

DERE, “‘Muhteşem Yüzyıl’ emek harcandığı belli olan, seyretmenin keyfi dışında kamera arkasını da merak ettiğim başarılı bir projeydi. Taylan Kardeşler de çalışmak istediğim yönetmenlerdi. Bir de üzerine, okuduğumda beni etkileyen ‘Firuze’ karakteri de eklenince, benim için ‘Hayır’ denilemez bir teklif haline geldi” diyor.

Yayın tarihi: 22.08.2012
629
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.