Magazin

Harcamadan duramıyorlar

Harcamadan duramıyorlar

Şov dünyasının ünlü zenginleri için mağazaları dolaşıp, alışveriş yapmak bazen tehlikeli bir tutkuya dönüşebiliyor. İşte çılgınca para harcayan ünlüler.

Alışveriş çılgınlarının fotoları sağda

300 bikinisi var
Hilton Ailesi'nin varisi Paris Hilton için para harcamanın hiç bir sakıncası yok. 25 yaşındaki miras yedinin her yıl sadece giysileri için 500 bin dolar harcadığı söyleniyor. Paris bikini ve ayakkabı koleksiyonuyla da tanınıyor. Paris'in 300'e yakın bikinisi ve 400'ü aşkın ayakkabısı olduğu söyleniyor.

Canı sıkılınca jet kiralıyor
Britney Spears, servetini kocası ve oğlu için harcamaya bayılıyor. Kocası Kevin Federline için Malibu'daki evlerinde 200 bin sterline müzik stüdyosu kuran genç şarkıcı, geçtiğimiz yıl kocasının doğum günü partisinde canı sıkılınca tüm davetlileri peşine takarak kiraladığı özel uçakla Las Vegas'a gitti.

Sadece çiçeklere 300 bin sterlin
Sir Elton John da bitmez tükenmez servetini rahatça harcamasıyla tanınıyor. Ünlü müzisyenin, bir yıl içinde sadece çiçekçilere harcadığı paranın 300 bin sterlini geçtiği belirtiliyor. Yakın dostlarına pahalı hediyeler vermesiyle de tanınan Sir Elton John'un evinde verdiği partiler de dillere destan.

Tedavi görüyor
Hollywood'un genç oyuncularından Lindsay Lohan, tam bir alışveriş bağımlısı. Kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan genç oyuncu, alışveriş tutkusundan kurtulmak için psikolojik tedavi görüyor. Alışverişe çıktığı bir günde yüz binlerce doları gözünü kırpmadan harcayan Lohan'ın hakkında çıkan dedikodulara bakılırsa evindeki dolaplarda satın aldığı giysileri koyacak yer bile yokmuş. Genç yıldız en son, yarım saat içinde 90 bin dolar değerinde takı seti satın alırken objektiflere yansıdı.

O bir mücevher tutkunu
İngiliz Milli Takımı'nın vazgeçilmez oyuncusu David Beckham'ın eşi Victoria Beckham'ın alışveriş çılgınlığı giysi ve takılar üzerine odaklı. Bayan Beckham, sadece giysi ve takıları için ayda 200 bin dolar harcıyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.07.2006
443
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.