Magazin

Hapse girmeyi tercih etti

Hapse girmeyi tercih etti

Lost dizisinin yıldızı Michelle Rodriguez, alkollü araç kullanırken yakalandı. Rodriguez, 240 saat kamu yararına hizmet yapma cezası yerine 5 gün hapse girmeyi kabul etti.

Rodriguez'in fotoları sağda

Türkiye'de de beğeniyle izlenen "Lost" dizisinin Amerikalı oyuncusu Michelle Rodriguez (27), 1 Aralık 2005'te alkollü araç kullanırken yakalandığı Hawaii'de mahkeme tarafından cezalandırıldı. Suçlu bulunan oyuncu, pişman olduğunu söyleyerek, "Yakalanmaktan memnunum, çünkü bunlar başıma gelene kadar davranışlarımı kabul etmeyi reddediyordum" dedi.

Bu ilk vukuatı değil
Önceki yıllarda "Fast and Furious" (Hızlı ve Öfkeli) ve "Resident Evil" gibi aksiyon filmlerinde de rol alan Rodriguez, 5 gün hapis ya da 240 saat kamu yararına çalışma cezaları arasında tercih sunan hakime hapis cezasını tercih ettiğini söyledi. Rodriguez'in, Haziran 2004'te de California'da alkollü araç kullanmaktan ceza aldığı öğrenildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 27.04.2006
560
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.