Magazin

Hanımın Çiftliği'nde aşk var

Hanımın Çiftliği'nde aşk var

Hanımın Çiftliği'nin Kemal'i Caner Cindoruk ile Halide'si Ebru Özkan, dizinin çekildiği Adana'da el ele objektife yakalanınca aşk açığa çıktı. Cindoruk 'Birlikteyiz' dedi.

İddia geçen yıl ortaya atılmıştı: Kanal D'nin rekortmen dizisi 'Hanımın Çiftliği'nin Kemal'i Caner Cindoruk ile Halide'si Ebru Özkan birlikteydi. O dönem bu iddiayı yalanlayan çiftin birlikte olduğu açığa çıktı. Gerçeği ortaya çıkaran ise bir fotoğraf.

Dizinin çekimlerinin yapıldığı Adana'daki Gaziosmanpaşa Bulvarı'nda, el ele yürürken görülen çiftin cep tefonuyla fotoğrafları çekildi. Fotoğrafta Cindoruk ile Özkan polisle konuşurken görülüyor.

Ele ele yürürken fotoğraflarının çekildiğini öğrenen Cindoruk, "Doğrudur, fotoğrafımızın çekildiğinden haberim yok ama bizi birlikte çekmeleri normal. Geçen sene aşk yaşadığımız yazıldığında aramızda bir şey yoktu. Şimdi durum değişti, birlikteyiz" dedi.

'Kimseden saklamıyorum'
Yeni yayın döneminde ekrana gelecek bölümlerin çekimlerine başladıklarını ve yoğun bir tempoda çalıştıklarını belirten Cindoruk, "Çok fazla konuşma taraftarı değilim. Bir ara Özgü (Namal) ile de birlikte olduğumuz iddia edildi. O zaman da sessiz kaldım. Oyuncunun özel hayatının çok ön planda olmasını doğru bulmuyorum ama evet böyle bir ilişki var. Kimseden bir şey sakladığım da yok. Çıkıp el ele de yürüyoruz. Güzel, mutlu bir ilişkimiz var. Her şey gayet keyifli" diye konuştu. İkili dizide evli bir çifti canlandırıyor.
Yayın tarihi: 04.09.2010
441
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.