Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Hanımefendi'ler Zehra'yı şaşırttı

'Hanımefendi'ler Zehra'yı şaşırttı

Hülya Avşar Show yeniden başladı. TGRT'de yayınlanan programda Psikolog Cem Mumcu, Deniz Seki, Burhan Öçal, "O Şimdi Hanımefendi" yarışmacıları yer aldı. Programı Zehra da izleyince ilginç anlar yaşandı.

Bölümde konuk psikolog Cem Mumcu'ydu. Zehra bu bölümde stüdyodan çıkarıldı.

Hülya Avşar, Mumcu'ya, "Ben deli miyim, bunalımda mıyım doktor? Çünkü ayrıldıktan sonra saçlarımı kestirdim" diye sordu. Mumcu'nun cevabı ise ilginçti:

"Siz bir boşanma sonrası normal tepkileri vermediniz. Eşinizle dost kalmayı tercih ettiniz. Halbuki bu süreçte ağlamalı, üzüntünüzü doyasıya yaşamalıydınız. 40 gün yas tutup ağlamalıydınız. Sanıyorum ki sizin bilmediğiniz, düşünemediğiniz eski eşinizle bir bağ var. Kesinlikle bu aşk değil başka bir şey."

Programın diğer konukları ise, "O Şimdi Hanımefendi" programının yarışmacılarıydı. Zehra, ikinci bölümde seyircilerin arasında yerini aldı. kılığındaki erkek yarışmacıları gören Zehra, şaşkınlığını gizleyemeyip yanındakilere sorular sormaya başladı. Hülya Avşar'ın yardımcıları cevap vermekte zorlandı.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 06.05.2006
433
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.