Magazin

Hanife İstediğini Elde Edemeyince Çıldırdı!

Hanife İstediğini Elde Edemeyince Çıldırdı!

Fenomen gelin adayı Hanife gece kulübü görüntüleri ortaya çıkınca yayına gelmeme kararı almıştı. Bu kararından vazgeçen Hanife canlı yayında sinirlerine hakim olamayarak bakın ne yaptı...

Güncellenme tarihi:

Bir süredir ortalarda olmayan fenomen gelin adayı Hanife, gece kulübü görüntüleri ortaya çıkmadan önce aşk yaşadığı Serkan’ın çağrısı üzerine geçtiğimiz günlerde programa geri dönmüştü.

Kendisini çağıran Serkan’dan umduğu  cevapları alamayan Hanife, Serkan’a; “Beni neden buraya çağırdın?” diyerek, canlı yayında sinirlerine hakim olamamış ve izleyenleri şaşırtmıştı. Hanife’nin kendisine güç verdiğini söyleyen Serkan, Hanife’nin locada kalmasını istediğini dile getirirken, tekrar ilişkiye başlama anlamında ise kararsızlığını sürdürdüğünü söyledi.

Serkan’a sinirlenen Hanife, stüdyoyu terk etmek istedi. Ne diyeceğini bilemeyen Serkan ise suskunluğunu canlı yayın boyunca sürdürdü.

 

 

Yayın tarihi: 16.02.2017
1312
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.