Magazin

Hanife Geri Döndü! Sebebi Çok Şaşırttı!

Hanife Geri Döndü! Sebebi Çok Şaşırttı!

Gelin adayı Hanife evlilik programından ayrıldıktan 5 ay sonra eski sevgilisi Serkan tarafından yeniden programa çağrıldı. Hanife, eski talibine "Ben oraya ciddiysen dönerim." dedi.

Güncellenme tarihi:

Zuhal Topal'ın evlendirme programındayken her gün olay olan gelin adayı Hanife'ye, eski talibi "Dön" çağrısı yaptı.Hanife bu çağrının ardından canlı yayına bağlanıp "5 ay sonra aşkın mı depreşti. Ben senin sözüne güvenip gelemem, ciddiysen gelirim." dedi. Eski gelin adayının bu sözleri programa damga vurdu."BEN CİDDİ MANADA YUVA KURMAK İSTİYORUM"

Hanife, bugün canlı yayına telefonla bağlandı. Sadece sizi özledim Zuhal Abla, özlenmeyi hak edenleri özledim diyerek sözlerine başlayan Hanife, Serkan'ın açıklamalarına karşılık; "Birisini davet ederken, beni sevdiği için çağırıyorum denmez. Bizim bir araya gelebilmemiz için çok güzel şeyler olması lazım. Aradan beş ay geçti Serkan, sen benim duygularımdan nasıl bu kadar eminsin? Ben locada oturmak için oraya gelmeyeceğim. Ben ciddi manada yuva kurmak istiyorum. Benim oraya gelmem için senin bana ciddi bir vaatte bulunman gerekiyor." dedi.

 

 

 

Yayın tarihi: 31.05.2017
12921
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.