Magazin

Hangi ünlüye hangi köpek?

Hangi ünlüye hangi köpek?

Daily Mail hangi ünlüye hangi köpeğin yakışacağını araştırdı ve ortaya ilginç çiftler çıktı.

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir araştırma, köpeklerle sahiplerinin benzer karakterli olmaları bir yana, dış görünüş olarak da birbirlerine benzediğini ortaya çıkarmıştı. Araştırma sonuçlarından yola çıkan İngiliz Daily Mail gazetesi, hangi köpek türünün hangi ünlüye daha çok 'yakışacağına' dair eğlenceli bir dosya hazırlamış. İşte sonuçlar:

GWYNETH PALTROW
İnce ve zarif; üstelik, gözlerinde hüzünlü bir ifade var. Saluki cinsi bir köpek, Oscar ödüllü oyuncu Gwyneth Paltrow ile 'muhteşem ikili' olurdu. Uzmanlara göre köpekler, sahiplerinin dört ayaklı kopyaları.DONATELLA VERSACE
Geçtiğimiz günlerde görkemli bir defile düzenleyen Donatella Versace, 60'lardan kalma bir saç stili tercih ediyor ve payına kendisi gibi bir 'sahte sarışın' düşüyor. Versace'in 'ikizi', bir Afgan Tazısı.PINK
Küçük gözler, gösteriş merakı, biraz rüküş bir saç stili... Pop şarkıcısı Pink için en ideali Çin Köpeği.

MEL B.Spice Girls Grubu'nun eski üyesi Mel B'nin en belirgin özelliği, saçları. Bu haliyle, güzel şarkıcı için en doğru tercih ancak bir 'Poodle' olabilir.

JONO COLEMAN


Avustralyalı DJ Jono Coleman, 'kalın' vücudunun altında güvenli bir görüntü çiziyor. Daily Mail gazetesine göre onun ideal 'partneri' ancak bir 'Shar Pei' olabilir.
Yayın tarihi: 28.02.2005
673
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.