Magazin

Hangi ünlünün çocuğu daha şık?

Hangi ünlünün çocuğu daha şık?

Sinema, müzik ve podyum dünyasının giyim kuşamlarıyla akım yaratan isimlerinin çocukları da şıklık yarışında.

Gwyneth Paltrow'dan Reese Witherspoon'a, Madonna'dan Victoria Beckham'a kadar pek çok ünlü çocuklarını da adeta şıklık yarışına soktu.

Gwyneth Paltrow liste başında
Bu isimlerin başında bir zamanlar Hollywood'da "zarafetin simgesi" olan Grace Kelly'nin tahtına aday gösterilen Gwyneth Paltrow geliyor. Kızı Apple 14 Mayıs'ta 1 yaşına giren Paltrow doğumun ardından kısa sürede eski formuna dönerken minik kızı da şıklıkta annesinden geri kalmıyor.

Angelina'nın üvey oğlu
Güzelliği kadar sıradışı giyim kuşamıyla da tanınan Oscarlı yıldız Angelina Jolie, evlat edindiği 3 yaşındaki Maddox'u da tıpkı kendi gibi giydiriyor. Oğlunun en çok saçlarından yana dertli olduğunu dile getiren Jolie, "Öyle asi saçları var ki ne yapsam yatışmıyor" diyor.

Hamile 'anne'
Eşi aktör Charlie Sheen ile boşanma aşamasında bulunan Denise Richards şu anda 8 aylık hamile. Kızı Sam de henüz 1 yaşında olan Richards, karnı burnunda olmasına rağmen Sam'i gezdirmek için sık sık parka götürüyor. Richards, Haziran ayında doğum yapacak.

Sempatik gülüş, keskin bakış
Ünlü aktör Will Smith ile "Matrix" serisinin tanınmış yıldızı Jada Pinkett Smith'in 4 yaşındaki kızı Willow sempatik gülüşünü babasından, keskin bakışlarını annesinden almış. Ailece çıktıkları gezilerde çok mutlu görünen Willow Smith, tıpkı annesi gibi spor bir şıklık sergiliyor.

"Keşke 8 yaşında olsam"
Şov dünyasında "moda ikonu" olarak nitelendirilen Madonna, eşi Guy Ritchie, 8 yaşındaki kızı Lourdes ve 4 yaşındaki oğlu Rocco ile mutlu ve "şık" bir aile tablosu oluşturuyor. Kızının şimdiden giyim kuşam zevkine sahip olduğunu ve giysilerini kendi başına seçtiğini ifade eden Madonna, "Keşke ben de 8 yaşında olsam. Bazen kızımın tişörtlerini giymeye çalışıyorum ve komik oluyorum. Bu adaletsizlik" diyor. Madonna'nın 4 yaşındaki oğlu Rocco ise babası gibi klasik bir giyim tarzına sahip. 4 yaşındaki minik, kargo pantolonlar ve ceketlerle babasının adeta küçük bir modeli.

Elle Woods kıyafetleri
Sinema dünyasının genç annelerinden Reese Witherspoon 5 yaşındaki Ava'yı "Bu Nasıl Sarışın" filminde canlandırdığı "Elle Woods" karakteri gibi giydiriyor. Witherspoon, pembe kıyafetler, minik tüller, sevimli takılarla süslediği kızını prenseslere benzettiğini söylüyor.

Annesinin kopyası
Moda dünyasının akım yaratan isimlerinden 31 yaşındaki Kate Moss'un da Lila adlı 2 yaşında bir kızı var. Kızına kendi gibi şık giysiler satın alan Moss, annesinin bir kopyası...

Bahar şıklığı
"Black Crowes" grubundan Chris Robinson ile Hollywood'un güzel yıldızı Kate Hudson'ın çocuğu Ryder da 1 yaşına bastı. Çift, baharın yüzünü gösterdiği şu günlerde çocuklarını sık sık şık giysiler içinde gezmeye çıkarıyor.

Kimin oğulları...
Futbol ve müzik dünyasının iki ünlü ismi David ve Victoria Beckham'ın oğulları Brooklyn, Romeo ve Cruz da tıpkı anne babaları gibi şık. Eşi David Beckham'ın giysilerini de kendisinin seçtiğini defalarca dile getiren Victoria Beckham'ın oğulları küçük yaşlarına rağmen birer şıklık sembolü.

Adeta bir manken
"Titanic" filminin yıldızı Kate Winslet ile 4 yaşındaki Mia spor giyimi tercih ederken, eski model Elle Macpherson'ın 7 yaşındaki oğlu Flynn bebekliğinden bu yana annesi tarafından adeta bir manken gibi giydiriliyor.

En özenli çocuk
Oyuncu ve model Liz Hurley'nin 3 yaşındaki oğlu Damian da en şık çocuklardan. Damian, annesi tarafından seçilen kıyafetleriyle girdiği her ortamda en özenli çocuk olmayı başarıyor.
Yayın tarihi: 18.05.2005
367
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.