Magazin

Hande'ye kayınpeder engeli

Hande'ye kayınpeder engeli

Bir hafta önce evlenen Hande Ataizi ile Fethi Pekin, ayrılık kararı aldı. Ataizi, bu kararın baba Ahmet Pekin'in evlilik sözleşmesi imzalatmak istemesinden kaynaklanmadığını söyledi.

Fethi Pekin ile Hande Ataizi'nin birlikte yaşadıkları dairede sadece aile üyelerinin katıldığı bir törenle ve basına kapalı olarak gerçekleşen nikahının ardından farklı iddialar ortaya atılmıştı.

Bir hafta sürmedi
İlişki boyunca "istenmeyen gelin" ilan edilen Ataizi'yle Pekin ailesi arasında ilk gerilim, iddiaya göre bir aile yemeğinde su yüzüne çıktı. Ataizi'ni oğluna yakıştıramayan baba Ahmet Pekin, çifte "Benim yanımda el ele tutuşmayın" diyerek bu evliliği onaylamadığını gösterince ipler gerildi.

Sözleşme krizi iddiası
Kayınpeder Ahmet Pekin'in nikah günü Ataizi'ne uzattığı evlilik sözleşmesinin de krizi tırmandırdığı ileri sürülüyor. Ünlü oyuncu, "Boşandıktan sonra hiçbir şey talep etmiyorum" yazılı sözleşmeyi imzalamadı. Nikahın ertesi günü balayı için Göcek'e gitmek üzere havalimanına geldiklerinde, evlilik sözleşmesi konusu yeniden açıldı ve çift ciddi bir tartışmaya girdi. Bunun üzerine Fethi Pekin tek başına Göcek'e giderken, Ataizi eve döndü.

"Evlenmeden imzaladık"
Olaylardan sonra "Ben hiç mutlu olamayacak mıyım" diye gözyaşı döken Ataizi, dün basın kuruluşlarına gönderdiği yazılı açıklamada "Medyada 'Evlilik anlaşmasının imzalanmaması' nedeniyle Fethi Pekin ile ayrıldığımızı içeren yazılar yer almış olup, bunlar gerçeği doğru olarak yansıtmamaktadır. Söz konusu mal ayrılığı sözleşmesini biz kendi isteğimizle evlilik öncesinde karşılıklı olarak imzalamıştık. Birlikte verdiğimiz ayrılık kararı ise bu konudan tamamen bağımsızdır" dedi.

Dönüm noktası tekne kazası
Üç yıl önce ciddi bir tekne kazası geçiren, kazanın ardından beyin ameliyatına giren, günlerce yoğun bakımda kalan Fethi Pekin, Hande Ataizi ile nikah gününü de kaza geçirdiği 4 Ağustos olarak seçmişti. Ailenin, bu kazanın ardından çocuklarının üzerine daha çok düştüğü konuşuluyor. Hatta baba Ahmet Pekin'in, oğlunun geleceğiyle ilgili her şeyde söz sahibi olduğu, gideceği yerleri bile kontrol altına aldığı iddia ediliyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.08.2004
521
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.