Magazin

Hande'ye çifte darbe

Hande'ye çifte darbe

Hande Ataizi, "Sev Kardeşim" dizisinin kadrosundan çıkartıldı. Bölüm başı aldığı paranın artırılma teklifi reddedilen Ataizi, yaptığı anlaşma gereği konu hakkında konuşursa yapımcı firmaya 100 bin dolar ödeyecek.

Kariyerinde yaşadığı durgunluk döneminin ardından aniden yükselişe geçen Hande Ataizi'nin iş hayatı üzerinde şu sıralar yine kara bulutlar dolaşıyor. Ünlü oyuncu arka arkaya önce "Sev Kardeşim" dizisindeki rolünden oldu, ardından da "Pişşti" programındaki yerini Ajda Pekkan'a kaptırdı.

Konuşursa 100 bin dolar ödemek zorunda kalacak
Geçen sezon yayınlanmaya başlanan "Sev Kardeşim"in yapımcısı Osman Yağmurdereli, Hande Ataizi ile yollarını ayırdıklarını doğruladı. Yağmurdereli, konuyla ilgili şunları söyledi: 'Doğru, Hande diziden ayrıldı. Ama bütçede anlaşamadığımız için ayrılmak istemesi gibi bir durum söz konusu değil. Ayrıca Hande bizimle çalışmayı çok istiyordu. Maalesef ikimiz bazı konularda anlaşamadık. Anlaşmazlığımızın iddia edildiği gibi parayla pulla hiç alakası yok. Detaylara giremem. Çünkü birbirimiz hakkında beyanatta bulunmayacağımıza dair bir anlaşma yaptık. Anlaşmayı bozan 100 bin dolar ödeyecek. O yüzden Hande gibi ben de susacağım.'

'Davayı geri al' deyince çalışmaktan vazgeçtik
'Pişşti'" programının yapımcısı Abdullah Oğuz da Hande Ataizi ile anlaşamama sebebini şöyle açıkladı: 'Aramızdaki bir sözleşmeyi ihlalinden dolayı iki yıl önce Hande Hanım'a açtığımız bir dava bulunuyor. Dostluğumuz devam ettiği ve her zaman kendisiyle çalışabileceğimiz için, buna rağmen 'Pişşti' programında yer alması için teklif götürdük. Kendisi de bu programda yer almayı çok arzu etti. Fakat tüm para pazarlığı bittikten sonra kendisine açtığımız davayı geri almamızı isteyince kendisiyle çalışmama kararı aldık. Aramızda herhangi bir küslük bulunmamaktadır. Birbirimizi çok severiz ve kendisi her zaman çalışabileceğim bir sanatçı dostumdur. Nitekim kendisi yine bizim yapımcısı olduğumuz 'Reha Muhtar Televizyonu' programımızın ilk bölümüne konuk olmuştur.'
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 27.09.2006
464
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.