Magazin

Hande Yener Medya Kralı'nı terk etti!

Hande Yener Medya Kralı'nı terk etti!

Medya Kralı Programına konuk olan Hande Yener reklam arasında programı terk ettiğini sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan duyurdu.

Güncellenme tarihi:
Medya Kralı Programına konuk olan Hande Yener reklam arasında programı terk ettiğini sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan duyurdu. Ancak reklam dönüşü diger konuklarında stüdyoda bulunmaması dikkat çekti. Hande Yener'in resimleri için tıklayın İŞTE HANDE YENER'İN AÇIKLAMASI: "handeyenner AZ ONCE BU PROGRAMI KENDİ İSTEGİMLE TERK ETMİS BULUNMAKTAYIM BİLGİNİZE handeyenner VERİLEN HIC BIR SOZ TUTULMADIGI ICIN BUNU SİZE VE KENDİMe OLAN SAYGIM YUZUNDEN YAPMAM GERKİYODU. handeyenner DETAYLARI DAHA SONRA PAYLASIRIZ handeyenner REKLAM GİRİLMİS AMA DONUSTE BEN YOKUM.SAHTE İKNa KONUSMALARI DA BENİ KSMEDİ KALBİMİ DİNLEDİM HER ZAMANKİ GİBİ. handeyenner BANa VE SEVENLERİME SAYGISIZLIK YAPILMASI EN SON KABUL EDECEGİM SEYDİR!BU BOYLE BİLİNSİN!MUZİGİMİ DUYGUMU RUHUMU VE MODUMU KİMSE BOLEMEZ handeyenner KİMSEDEN NE ZORAKİ SEVGİ NE DE SAYGI BEKLEMİYORUM SADECE HEYECAN BEKLİYORUM E O DA YOKSA YİNE YOLUMA GİDİYORUM YANİ BEKLEMİYORUM." (Milliyet)
Yayın tarihi: 04.05.2010
364
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.