Magazin

Hande ve Fazıl iki aydır beraber

Hande ve Fazıl iki aydır beraber

Piyono virtüözü Fazıl Say ile yaşadığı aşkın basına yansımasından sonra sessizliğini koruyan Hande Ataizi, geçtiğimiz gün katıldığı bir programda Say'la iki aydır birlikte olduğunu söyledi.

Şengül Balıksırtı ile Ali Çınar'ın sunduğu "Herkes Yanlış Biliyor" adlı programın ilk yayınına genç sanatçı Murat Boz ile birlikte konuk olan Hande Ataizi, dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say ile olan beraberliği konusunda ilk kez konuştu.

Geçtiğimiz hafta Fazıl Say ile magazin habercilerine yakalanan Ataizi, kameraların karşısında gergin tavırlarıyla dikkat çekmiş ve soruları yanıtsız bırakmıştı.

Fazıl Say'ın sanatçı kimliğinden gurur duyduğunu söyleyen Ataizi, "Ben ondan ne kadar gurur duyuyorsam, onun da benim yaptığım işlerden o kadar gurur duymasını istiyorum" diye konuştu.

Bu kez önce başlayan ilişkisiyle ilgili yöneltilen soruları yanıtlamaktan çekinmeyen sanatçı, Fazıl Say ile sürpriz aşkını şu sözlerle anlattı:
Yayın tarihi: 09.01.2007
537
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.