Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hande Subaşı, Polat'a uzun geldi

Hande Subaşı, Polat'a uzun geldi

"Kurtlar Vadisi-Pusu"da, boy farkı yüzünden son anda Necati Şaşmaz'ın partneri değiştirildi.

Geçtiğimiz hafta yayına giren "Kurtlar Vadisi-Pusu"da, boy farkı yüzünden son anda Necati Şaşmaz'ın partneri değiştirildi. Hande Subaşı, boyu Şaşmaz'dan uzun olduğu için rolünü Nefise Karatay'a kaptırdı.

Son dakika değişikliği"Kurtlar Vadisi" dizisindeki Polat Alemdar karakteriyle şöhreti yakalayan Necati Şaşmaz, geçtiğimiz hafta "Kurtlar Vadisi-Pusu" ile yeniden izleyici karşısına çıkmaya başladı. Ancak dizinin kastında, Şaşmaz'ın boyu göz önüne alarak son anda bir değişiklik yapıldı ve Hande Subaşı'nın yerine Nefise Karatay ile anlaşıldı.

İkili sahneler sorun yarattı
İddiaya göre değişikliğin nedeni boy farkı... Yapım ekibinin, dizinin ilerleyen bölümlerinde senaryo gereği Polat'la aşk yaşayacak olan Subaşı'nın fazla uzun boylu olduğunu, ikilinin birlikte yer alacağı sahnelerde ortaya çıkacak görüntünün de ekranda hoş durmayacağını düşünüp son anda Karatay'la anlaştığı konuşuluyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 25.04.2007
697
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.