Magazin

Hande & Fazıl aşkı neden bitti?

Hande & Fazıl aşkı neden bitti?

Hande Ataizi ile Fazıl Say'ın beraberliği, kıskançlık yüzünden bitti.

Ünlü piyanistin, bir gece kulübünde sevgilisi Ataizi ve arkadaşlarının da olduğu sohbetten sonra sevgilisinin telefonuna "Hayatında biri mi var" diye mesaj geçmesi ipleri kopardı.

Beş ay önce birlikte olmaya başlayan ve aşklarını Cemal Süreya'nın, "Bu Bizimki" şiiriyle anlatan Hande Ataizi ile ünlü piyanist Fazıl Say'ın sürpriz ayrılığı, sanat dünyasını hareketlendirdi. Çiftin son bir aydır sürekli tartıştıkları konuşulurken, Fazıl Say'ın aşırı kıskançlıklarından dolayı ayrıldıkları iddia edildi.

Bardağı taşıran son tartışma ise, geçtiğimiz günlerde bir gece kulübünde yaşandı. Olay, şöyle gelişti: Hande Ataizi-Fazıl Say çifti, yakın arkadaşlarıyla beraber bir gece kulübüne eğlenmeye giderler. Her konuda fikir alışverişinin yapıldığı neşeli ve keyifli geçen gecede çiftler, sadakat ve aldatma üzerine de konuşmaya başlarlar.

İşte her şey bu konuşmadan sonra gelişir. Ataizi'nin, "Kadın için para pul önemli değildir. Kadın, sevdiği adamda şevkat bulamayınca gider" sözünü kafasına takan Say, o gece sessiz kalmayı tercih eder. Ataizi'nin mutsuz olduğunu düşünen Say, bir gece, Mardin'de dizi çekiminde olan Ataizi'nin telefonuna, "Hayatında biri mi var" yazılı bir mesaj gönderir.
Yayın tarihi: 17.04.2007
661
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.