Magazin

Hande Erçel'in Dansı Sosyal Medyayı Salladı!

Hande Erçel'in Dansı Sosyal Medyayı Salladı!

'Beni hiç görmediğiniz şekilde karşınıza çıkacağım'

Güncellenme tarihi:

2016'da saçlarını ilk kez reklam filmi için boyamaya karar veren Hande Erçel, hayranları için bir video hazırlayarak onlara saçını boyayacağı rengi seçmelerini söyleyip daha sonrasında  saçlarını hayranlarının istediği renge boyatmıştı.

Güzellik elçisi olduğu marka reklamı için kamera karşısına geçen  Erçel, ilk kez saçlarının tamamını boyatarak büyük beğeni toplamıştı. 

Geçtiğimiz gün ise güzel oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla tüm hayranlarını heyecanlandırdı.

Başarılı oyuncu, "Bu gece beni hiç görmediğiniz bir şekilde karşınıza çıkacağım, çok heyecanlıyım. Sizi çok şaşırtacak bir sürprizim var! Keşke daha fazla şey söyleyebilsem. Ama sürprizi bozmak istemiyorum. Sosyal medya hesabımdan bu geceyi takip edebilirsiniz." notunu düşerek sevenlerini kendisini beklemeye davet etti.

Sürprizin Ne Olduğu Ortaya Çıktı

Yaptığı paylaşımın ardından hayranlarını meraklandıran Erçel'in dün akşam düzenlenen bir etkinlikte güzellik elçisi olduğu marka için özel bir dans şovu hazırladığı ortaya çıktı.

Sosyal medya üzerinden Erçel'in  dans şovu olumlu olumsuz bir çok eleştiriye maruz bırakılarak birçok kere paylaşıldı.

 

Yayın tarihi: 15.09.2017
91155
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.