Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hande Ataizi'ne sarhoş saldırdı

Hande Ataizi'ne sarhoş saldırdı

Geçtiğimiz aylarda tinercilerin saldırısına uğrayan Seray Sever'den sonra bu kez Hande Ataizi'nin başına benzer bir olay geldi. Sevgilisiyle İstiklal Caddesi'nde yürüyen Ataizi, kendisinden para isteyen bir sarhoştan zor kurtuldu.

Sevgilisi Mert İncekara ile birlikte önceki akşam Beyoğlu'nda alışverişe çıkan Hande Ataizi, bir sarhoş yüzünden zor anlar yaşadı. Ataizi'ni görünce yanına doğru koşmaya başlayan bir sarhoşun, sözlü tacizine maruz kalan sanatçı, kendisinden para istemek için üzerine çullanan sarhoştan Kanal D kameramanı ve muhabirinin yardımıyla kurtuldu. Sevgilisi Mert İncekara'yı da taciz eden sarhoş, genç adamı sokak ortasında kovaladı.

Kanal D arabasına sığınarak gergin ortamdan uzaklaşan Ataizi, yaşadığı olayı şöyle anlattı: 'Mert ile Taksim'e kitap ve CD almak için çıkmıştık. Alışverişimizi yaptık, The Marmara Oteli'nin önünden taksiye binerken, orta yaşlarda bir sarhoş, para istedi. Biz hemen yanından uzaklaşıp, başka bir arabaya bindik. Adam tam o sırada kafasını arabadan içeri sokunca, çok tedirgin oldum ve hemen çantadan para çıkarıp verdim. Taksim'in göbeğinde böyle manzaralar olmamalı. Rahatça çıkıp, dolaşamıyoruz...'
(Hürriyet)
401
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.