Magazin

Hande Ataizi hamile mi?

Hande Ataizi hamile mi?

Taze gelin Hande Ataizi, gazetecileri her gördüğünde konu dönüp dolaşıp bebeğe geliyor! Hamile olduğu iddiaları ayyuka çkan Ataizi, önceki gün bir hayalini açıkladı: "Artık bir bebeğim olsun, buralarda gezerken ikimizin fotoğrafını çekin istiyorum".

Hande Ataizi, bebekle yatıp bebekle kalkıyor! Geçen ay Amerikalı gazeteci Benjamin Harvey'le evlenen ve o gün bugündür her yerde anne olmayı çok istediğini söyleyen Ataizi'nin hamile olduğu dedikoduları sanat camiasında kulaktan kulağa fısıldanıyor. Geçen hafta "Artık anne olmak istiyorum" diye açıklama yapan güzel oyuncu önceki gün bir hayalini açıkladı.

ŞU ANDAN ÖYLE BİR GELİŞME YOK
Nişantaşı'nda alışveriş yaparken görüntülenen Hande Ataizi'nin gazetecilerle sohbetinde konu yine hamile olup olmadığıydı. İddialarla ilgili konuşan şunları söyledi: "Valla inanın şu an öyle bir gelişme yok, ama artık ben de bebeğim olsun istiyorum, Buralarda gezinirken ikimizin de fotoğraflarını çekin istiyorum." Bu arada Ataizi'nin yeni saç modeli dikket çekti.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 18.10.2012
749
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.