Magazin

'Hamit'le denedik ama olmadı'

'Hamit'le denedik ama olmadı'

Ziynet Sali’nin uzun zamandır Galatasaraylı futbolcu Hamit Altıntop’la aşk yaşadığı öne sürüldü.

ziynet sali

İddia hakkında konuşan şarkıcı, “Denedik ama olmadı. Şimdi hayatımda başka biri var” dedi.

Magazin kulislerinde dolaşan bir dedikodu daha doğru çıktı. Şarkıcı Ziynet Sali, Galatasaraylı futbolcu Hamit Altıntop’la aşk yaşadığı iddiasını doğruladı.

İkilinin ortak bir arkadaşlarının doğum günü partisinde tanıştığı, yedi aydır aşk yaşadıkları ve ilişkilerinin duyulmaması için de gözlerden uzak yerlerde görüştükleri konuşuluyordu.

Hamit Altıntop’la ilişki yaşadıklarını ama kısa süre önce ayrılık kararı aldıklarını açıklayan Ziynet Sali, şimdilerde hayatında başkasının olduğunu söyledi:

“Hamit, çok iyi bir insan. Onunla beraberliğimizin sürmesini çok istiyordum. Denedik ama olmadı. Olmadı mı olmuyor işte. Tam ‘erkeklerden yana şanssızım, belki de benim kaderim bu’ dediğim sırada da karşıma başka bir kısmet çıktı.

Yeni tanıştık. İsmini açıklamak istemiyorum ama şu kadarını söyleyebilirim; kendisi bir işadamı. Çok beyefendi. Bayramda 10 günlüğüne İngiltere’ye gideceğiz. Bu tatil için bayrama iş almadım. Artık benim de mutlu olma zamanım geldi.”

(Hürriyet Kelebek)

Yayın tarihi: 08.10.2013
1283
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.