Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hamile Zeynep fiyat artırdı

Hamile Zeynep fiyat artırdı

"Buzda Dans" yarışmasıyla ilgi odağı olan ve 1,5 aylık hamile olduğu öğrenilen Zeynep Tokuş, popülaritesinin artması üzerine fiyatını da artırdı.

Birbiri ardına gelen tanıtım teklifleri karşısında yoğun bir tempoda çalışan Tokuş, son olarak göklük sektörünün önde gelen kuruluşlarından Merve Optik'in, 20. kuruluş yıldönümünü Antalya Kervansaray Otel'de kutlamasında podyuma çıkması için gelen teklife 40 bin YTL isteyerek yanıt verdi. Firma, Tokuş'un istediği ücreti öğrenince tekliften vazgeçti.

Türkiye'deki tüm bayilerini Kervansaray'a toplayacak olan Merve Optik'in kuruluş yıldönümü kutlamalarında Hawk gözlüklerinin defilesinin sonunda podyuma kısa bir süre için çıkacak olan Tokuş, bu tanıtım için 40 bin YTL istedi.

Defileleri organize eden Enis Özkan, "Deniz Akkaya bile, bu tür tanıtımlar için 10 bin YTL'ye podyuma çıkıyor. Zeynep Hanım'ın istediği çok yüksek bir ücret. Bayilerimizi Zeynep Hanım'la buluşturmak istemiştik ama istediği bu ücret bizi bu düşüncemizden vazgeçirdi. Daha önce de kendisiyle çalışmıştık ama ücretini bu kadar artıracağı aklımızdan geçmezdi" açıklamasını yaptı. Bu arada Zeynep Tokuş'un bir aylık hamile olduğu da öğrenildi.
(Hürriyet/Kelebek)
409
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.