Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hamile Bergüzar'ı ağlatan gece

Hamile Bergüzar'ı ağlatan gece

Duygulanıp dakikalarca ağladı, sakinleştikten sonra da birbiri ardına şarkılar söyledi.

7 Ağustos'da nikah masasına oturacağı oyuncu Halit Ergenç'den 3 aylık hamile olan Bergüzar Korel, düğün öncesi kına gecesi düzenledi. Eline kına yakılırken ağlama krizine giren Korel annesi Hülya Darcan ve ablası Zeynep tarafından sakinleştirildi. Gece boyunca en çok "hamile misin?" sorusuyla karşılaşan güzel oyuncu, ilk kez hamile olduğunun müjdesini verdi.

Gecenin diğer sürprizi ise Halit Ergenç oldu. Kına gecesinin yapıldığı mekana gelen Ergenç sevgilisi Korel'i dansa kaldırarak büyük alkış topladı. Ergenç'in mekandan ayrılmasıyla birlikte sahneye çıkan Korel şarkılar söyleyip dans etti. Sahnede "Halimi görseler almaktan vazgeçerler" diye espri yapan Korel'i annesi "hamilesin fazla oynama" diyerek uyardı. Gecenin sonuna doğru kıyafeti değiştiren Korel'in gazetecilerin karşısına belirginleşen karnını gizleyen bol elbise giyerek çıkması dikkat çekti.

(Vatan)
417
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.