Magazin

Haluk'la ilişkimizde dalgalanmalar var

Haluk'la ilişkimizde dalgalanmalar var

Eşi Haluk Bilginer'le boşanmaya karar verdiği haberleri çıkan Zuhal Olcay, bu konuda ilk kez konuştu: İlişkimizde birtakım dalgalanmalar var.

Haluk Bilginer'in adı, önce şarkıcı Aşkın Nur Yengi ile birlikte olduğu, ardından da 'Hırsız Var' filminde rol aldığı manken Gamze Özçelik'le aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelince, Zuhal Olcay'la olan evliliği ciddi sarsıntı geçirmeye başladı. Zuhal Olcay'ın Bilginer'le evini ayırdığı, hatta boşanmaya karar verdiği söylentilerinin ardından ünlü sanatçı, ilk kez konuştu. Zuhal Olcay şunları söyledi:

'Bu konuda söyleyecek sözüm olduğu gün, hepiniz duyacaksınız. Tabii ki ilişkimizde birtakım dalgalanmalar var. Olmadığını söylemek, insanları aptal yerine koymak olur. Ama şu anda kayda değecek herhangi bir gelişme yok. Ayrılık falan yok, ama kırgınlıklar var. Çıkan haberler, yaşananlar direncinizi kırıyor ister istemez.'

Minyatürlü yüzük
Zuhal Olcay'ın minyatür sanatçısı Levni'nin bir çalışmasından esinlenilerek Zeynep Erol tarafından tasarlanan yüzüğü dikkat çekti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 28.09.2004
341
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.