Magazin

Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi Tatile Çıkıyor

Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi Tatile Çıkıyor

Boşanmalarının üzerinden 6 yıl geçen Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi, kızları Nazlı aracılığıyla tatil için ABD'ye gidecek.

Boşandıktan altı yıl sonra, kızları Nazlı'nın da etkisiyle yeniden görüşmeye başlayan Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi, ABD'ye gitmeye hazırlanıyor.

TATİLDE KUTLAMA YAPACAKLAR

Habertürk'ten Neziha Kartal'ın haberine göre, barışmalarını kızlarıyla birlikte çıkacakları tatille kutlama kararı alan ünlü çift, Bilginer'in Esra Bezen Bilgin ve Kürşat Demir'le rol aldığı 'Pencere' oyununun sezonu kapatmasını bekliyor.

ABD'YE GİDECEKLER

Oyunun seyirciyle son kez buluşmasının ardından üçlü, tatil hazırlıklarına başlayıp ardından üç hafta kalacakları ABD'ye uçacak.

300 BİN LİRALIK YÜZÜĞÜ YENİDEN TAKTI

Aşkın Nur Yengi'nin değeri 300 bin TL olduğu öğrenilen dev pırlanta taşlı yüzüğü altı yıl sonra yeniden takması, Nazlı adında bir kızları olan çiftin barıştığı iddialarını güçlendirmişti.

Şarkıcı, "Yüzüğü sandıktan çıkarmışsınız" diye soran muhabirlere kendisinden beklenmeyen bir yanıt vermişti: "Ben size sandıktan bir şey çıkaracağım ama neyse!.."

Yayın tarihi: 08.06.2017
2190
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.