Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Halle Berry eşinden boşandı

Halle Berry eşinden boşandı

Halle Berry, kendisini aldatan müzisyen kocası Eric Benet'tan boşandı. Çift dört yıl önce evlenmişti.

Nisan ayında geçimsizlik nedeniyle mahkemeye başvuran Berry, boşanma davası açtı. Evlilikleri süresince çok acı çektiğini ve kalp kırıklığı yüzünden birçok kez intiharı düşündüğünü öne süren Berry, beyzbol yıldızı David Justice ile evliliğini de eşinden şiddet gördüğü için bitirmişti.

Benet nafaka istedi
Los Angeles'taki mahkemeye dilekçe veren Benet, da evlenmeden önce yaptıkları anlaşmanın değiştirilmesini isteyerek, Berry'den yüklü miktarda nafaka istedi. Mahkeme Benet'in istediği nafakayı vermedi. Halle Berry müzisyen kocası Eric Benet'e karşı kazandığı hukuk zaferini sevgilisi Michael Ealy ile birlikte şampanya içerek kutladı.

Sağ kulağı duymuyor
Aktör Wesley Snipes ile de uzun yıllar beraberliği olan Halle Berry'nin sağ kulağı, Benet'ten yediği tokat yüzünden duymuyor.

Televizyon çekimlerine başladı
Katıldığı bir televizyon programında bir daha evlenmek istemediğini açıklayan ve kariyerindeki başarısına karşın özel yaşamında mutluluğu yakalayamayan Halle Berry, şu sıralar Zora Neale Hurston'ın öyküsünden ekrana uyarlanan ve ABC televizyonunda izleyicilerle buluşacak olan "Their Eyes Were Watching God" çekimlerini yapıyor.
484
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.