Magazin

Halil Sezai isyanlarda!

Halil Sezai isyanlarda!

Halil Sezai, alkollü olarak direksiyon başında görüntülenmemek için önce taksiye bindi. Daha sonra motosikletini arkadaşından teslim alan şarkıcı yine gazetecilere yakalanınca sinirlendi

Halil Sezai, isyanlarda! Beyoğlu'nda görüntülenen Sezai, yeni albümünü Ekim'de bitireceğini söyledi. Şarkıcı "Çıkarmayabilirim. Ülkenin içinde olduğu durum ortada. Ne şarkı söyleyeceğim abi!" dedi. Bir gazetecinin "Kadın hayranlarınızla aranız nasıl?" sorusunu ise "Bu kafayla yanıt veremem, iyiyim... Anlayın işte!" diye yanıtladı.

KÖPRÜDE SON SÜRAT
Halil Sezai; alkollü olarak direksiyon başında görüntü vermemek için gazetecilerle köşe kapmaca oynadı. Tam motosikletine binerken flaşlar patlayınca; Sezai, motorunu arkadaşına teslim edip taksiye atladı. Gazetecileri atlattığını sanan şarkıcı Taksim'de tekrar motorunun direksiyonuna geçti ama yine görüntülenince sinirlendi ve son sürat Boğaz Köprüsü'ne ilerledi.

Günaydın

Yayın tarihi: 06.09.2012
559
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.