Magazin

Halil Ergün'den şaşırtan açıklama: AK Parti'ye oy verdim

Halil Ergün'den şaşırtan açıklama: AK Parti'ye oy verdim

Daha önce bir kez SHP'den, bir kez de CHP'den Beyoğlu belediye başkan adayı olan usta oyuncu Halil Ergün, AK Parti'ye oy verdiğini açıklayınca sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına girdi.

Habertürk'te yayınlanan 'Memleket Hali' programına Muhteşem Yüzyıl dizisinin danışmanı Latife Tekin, Halil Ergün, Kutlu Ataman ve Yasemin Mori konuk olarak katıldı.

Programa Halil Ergün’ün sözleri damgasını vurdu. Halil Ergün’ün, "Başbakan'ı seviyorum ve geçen seçimde oyumu AKP’ye verdim" sözleri sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi.

Ergün, 1994 yerel seçimlerinde SHP adına Beyoğlu'ndan, 1999 yerel seçimlerinden de yine Beyoğlu'ndan CHP adına başkan adayı olmuş ancak seçilememişti.

Programda Kutluğ Ataman’ın da "Türkiye’de politika yapan tek parti AKP’dir" sözlerine Latife Tekin tepki gösterek BDP’nin de politika üreten bir parti olduğunu söyledi.

Yayın tarihi: 26.11.2012
622
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.