Magazin

'Halil ağabey herkese vermiş'

'Halil ağabey herkese vermiş'

İrfan Aslanhan'ın Tempo TV'de hazırlayıp sunduğu Jülyen isimli şov programına konuk olan Tuğba Özay, sinema oyuncusu Halil Ergün'ün "Oyumu Ak Parti'ye verdim" açıklaması ile ilgili "Herkese vermiş Halil ağabey" diyerek izleyenleri şoke etti.

İşte İrfan Aslanhan ile Tuğba Özay arasındaki o ilginç sohbet:

İrfan Aslanhan: Bana düşmez, benim tarzım değil programda böyle şeyler konuşmak. Ama şu riyakarlığı da anlamıyorum şahsen.Beni aşar bu mevzu, ama bazen bazı durumlarda herkeste bir yalakalık enerjisi söz konusu, kimse kusura bakmasın. Böyle bir durum var. Tuğba Özay ne düşünüyor.

Tuğba Özay: İnandırıcı gelmiyor ve eğer ki hükümet başka bir parti olmuş olsaydı, AKP muhalefet olsaydı acaba aynı fikri, aynı beyanatı verirler miydi? Bir çokları bana inandırıcı gelmiyor. Ben her zaman Atatürkçü kimliği ile övünen, cumhuriyetçi kimliğini saklamayan bir kimseyim. Ben sağ görüşten de eş dost arkadaş sahibiyim, sol görüşten de arkadaş sahibiyim.

İrfan Aslanhan: Twitter'da Halil Ergün'ün söyledikleriyle ilgili çok komik, çok güzel şeyler tartıştı gençler. Galiba bir düşünceniz var bununla ilgili.

Tuğba Özay: Herkese vermiş Halil ağabey. Oy... Herkese... Ona verdim, buna verdim, şuna verdim.

İrfan Aslanhan: Bu bambaşka bir bakış açısı tabi.

Yayın tarihi: 03.12.2012
505
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.