Magazin

HALE CANEROĞLU: BEN KABARE ŞOV KIZIYIM

HALE CANEROĞLU: BEN KABARE ŞOV KIZIYIM

OYUNCU ve şarkıcı Hale Caneroğlu, sahne şovları ileTürkçe ve İngilizce şarkıların yer aldığı 30 şarkılık repertuvarla büyük ses getirecek bir kabare şov hazırladıklarını belirterek, "Böyle cesur bir projeyi hayata geçirdiğim için çok mutluyum.

OYUNCU ve şarkıcı Hale Caneroğlu, sahne şovları ileTürkçe ve İngilizce şarkıların yer aldığı 30 şarkılık repertuvarla büyük ses getirecek bir kabare şov hazırladıklarını belirterek, "Böyle cesur bir projeyi hayata geçirdiğim için çok mutluyum. Çünkü ben bir kabare şov kızıyım" dedi.
Bir sahne programı için Antalya'ya gelen Hale Caneroğlu, Türkiye'de ilk defa gerçekleşecek bir sahne şovuna hazırlandığını söyledi. Proje için kalabalık bir ekiple hazırlandıklarını, sahne koreografileri için Madonna'nın dans dublörü Nathalie Suzanne Marrable ile çalıştıklarını aktaran Caneroğlu, şarkı seçimlerinde ise Sertab Erener, Tarkan, Kenan Doğulu'nun yanı sıra Beyonce ve Rihanna gibi dünya starlarını tercih ettiklerini belirtti.
Sahne şovunda Cici Kızlar'ın 'Delisin' adlı parçasından Beyonce'nin 'Single Ladies'ine, 30 şarkılık bir repertuvar hazırladıklarını dile getiren Caneroğlu, en büyük hayallerinden birini gerçeğe dönüştürdüğünü aktardı. Yıllardır hayalini kurduğu projeyi gerçekleştirdiğini belirten Hale Caneroğlu, "Bırakın Türkiye'yi, dünyada bile böyle bir gösteriyi hazırlamak çok zor. Ekip arkadaşlarımla birlikte 70 saat prova yaptık. Özel kostümler ve aksesuarlar hazırladık. Türkiye'de ilk defa pop şarkılarıyla böyle bir şov gerçekleştirilecek. Zaten benden bu tarz bir beklenti vardı. Böyle cesur bir projeyi hayata geçirdiğim için çok mutluyum. Çünkü ben bir kabare şov kızıyım" diye konuştu.

Yayın tarihi: 21.05.2012
590
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.