Magazin

Halasının izinde

Halasının izinde

Julia Roberts'ın yeğeni Emma Roberts, halasının izinden giderek oyunculuğu seçti.

Genç Roberts'in fotoları sağda

Henüz 15 yaşında olan Emma, Hollywood'un parlayan genç yıldızlarından biri. Emma Roberts, oyuncu olmaya henüz küçük bir kız çocuğuyken karar vermiş. 15 yaşındaki genç yıldız, halası Julia Roberts gibi oyuncu olan babası Eric Roberts'la beraber iki aylık bebekken setlere gitmeye başlamış ve o gün bugündür de stüdyolardan uzaklaşmamış.

Birçok dizi filmde oynayan Emma Roberts, son olarak "Aquamarine" adlı bir komedi filminde rol aldı ve bu filmin çekimleri sırasında da yeni bir film için teklif aldı. Halasını çok sevdiğini ve onun filmlerini izleyerek büyüdüğünü söyleyen Emma, ileride halası Julia Roberts kadar başarılı olmayı hedefliyor.

Temposunu yavaşlattı
İkizlerinin doğumundan sonra sinemadan uzaklaşan Julia Roberts, önümüzdeki günlerde Broadway'de sahne alacak. "Three Days of Rain" adlı oyunda başrol oynayacak olan Roberts, yine de eskisi gibi yoğun bir iş temposunda çalışmak yerine zamanının çoğunu ailesiyle geçirmek istiyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 17.03.2006
404
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.