Magazin

Hadise'yle olan aşkını anlattı

Hadise'yle olan aşkını anlattı

Bilal Özcan'ın sunduğu, Kanaltürk'te yayınlanan "Laf Aramızda" programına bu hafta besteci, söz yazarı ve aranjör Sinan Akçıl ile oyuncu Özge Özberk konuk oldu. Akçıl, programda Hadise ile yaşadığı ilişkiyi de anlattı.

Güncellenme tarihi:
Ay sonunda Hadise ile tanışma yıldönümlerini kutlayacak olan besteci, "Hadise'ye arkadaşlık teklif ederken, reddedilme korkusu yaşadın mı?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Bu doğal bir süreç, kimse kimseden 'arkadaşım olur musun' gibi bir talepte bulunmuyor. Biz bir iş yapmaya baş koyduk, ilişkimiz böyle gelişti." Evlenme teklifi şarkıyla gelebilir Ünlü besteci, Bilal Özcan'ın "Hadise'ye 'Evlenmeliyiz' diye şarkı yaptın ama hâlâ evlenme teklif etmedin. Evlenmeye hazır hissetmiyor musun kendini?" sorusunu ise şöyle yanıtladı: "Her şeyin doğru bir yeri ve zamanı var. Bu bir süreçtir, mutlaka gerçekleşecektir. Hadise benim için temizliğin, masumluğun ve zarafetin Everest Tepesi'dir. Onun çok doğru bir insan olduğunu düşünüyorum. Belki günün birinde başka bir şarkıyla evlenme teklif ederim."
Yayın tarihi: 11.10.2009
543
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.