Magazin

Hadise'ye 'Erol Köse' şoku

Hadise'ye 'Erol Köse' şoku

Hadise’nin Twitter’da kendisine 'Kütük bacaklı, obez, patates, bidon basenli' dediği gerekçesiyle Erol Köse hakkında açtığı 100 bin TL’lik tazminat davası, mahkeme tarafından reddedildi.

Güncellenme tarihi:

Ünlü yapımcı Erol Köse’ye ait olduğu iddia edilen bir sosyal paylaşım sitesinde Hadise hakkında "Obez, bidon basenli, kütük bacaklı, Belçika köylüsü" şeklinde ifadeler yer almıştı.

Söz konusu ifadelerin ardından Köse üzeride 'I Love Hadise' yazan ve Hadise’yi sumo güreşçisi olarak gösteren bir tişörtle görüntülenmişti.

Şarkıcı Hadise yaşananların ardından, Yapımcı Erol Köse hakkında hakaret davası açmış ve 100 Bin Lira tazminat talep etmişti.

HADİSE FOTOĞRAFLARI

'HESAPLAR BENİM DEĞİL'
İstanbul 6.Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen duruşmada Erol Köse hazır bulunurken, müşteki Hadise’yi ise avukatı temsil etti.

Duruşmada savunmasını yapan Erol Köse, dava konusu yazıların yazıldığı internet hesaplarının kendisine ait olmadığını belirtti.

Duruşmada daha sonra söz alan Şarkıcı Hadise’nin avukatı Nerma Yılmaz, Köse’nin cezalandırılmasını talep etti.

Avukat Yılmaz, “Her ne kadar Erol Köse söz konusu internet hesaplarının kendisine ait olmadığını iddia etse de katıldığı bir televizyon programında müvekkilim hakkında söylediği sözleri inkar etmemiştir. Müvekkilimin baskılı tişörtünü yaptırarak giymiş ve müvekkilime aşağılayıcı şekilde davranmıştır. Davamızın kabul edilmesini talep ediyoruz” şeklinde konuştu.

Tarafların taleplerinin ardından mahkeme davanın reddine karar verdi.

Yayın tarihi: 15.03.2013
824
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.