Magazin

Hadise'nin vergi uyanıklığı!

Hadise'nin vergi uyanıklığı!

Türkiye'de cebini dolduran Hadise Açıkgöz'ün vergisini Belçika'ya ödediği iddiasına menajerinden şok yanıt: Bunda ne var! Orası da vatanı.

Güncellenme tarihi:
Konserden konsere koşan, firmaların reklam yüzü olan Hadise'yle ilgili bir iddia, "pes" dedirtti! HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN Şarkıcının, gelir vergisi listelerinde yer almaması; dikkat çekiciydi. Şarkıcı, Türkiye'de kazandığı paralarla daha geçtiğimiz haftalarda kendisine 1 milyon TL'ye Lamborghini Gallardo otomobil almıştı. ŞİRKETİ ORADAYMIŞ! Belçika vatandaşı olan Hadise, iddialara göre bu durumu vergiden kaçmak için kullanıyor. Ayakligazete.com'a göre; şarkıcı vergisini kazancının büyük kısımın sağladığı Türkiye'ye değil; Belçika'ya, hem de sade yaşayan bir vatandaş kadar ödüyor! Bu iddialar üzerine şarkıcının menajeri de daha şaşırtıcı bir açıklama yaptı: "Hadise, çifte vatandaş. Vergisini diğer vatanı Belçika'ya ödemesi normal. Kendisinin şirketi orada olduğu için tabii Belçika'ya vergi öder." (Milliyet)
Yayın tarihi: 12.08.2011
407
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.