Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hadise'nin vergi uyanıklığı!

Hadise'nin vergi uyanıklığı!

Türkiye'de cebini dolduran Hadise Açıkgöz'ün vergisini Belçika'ya ödediği iddiasına menajerinden şok yanıt: Bunda ne var! Orası da vatanı.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Konserden konsere koşan, firmaların reklam yüzü olan Hadise'yle ilgili bir iddia, "pes" dedirtti! HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN Şarkıcının, gelir vergisi listelerinde yer almaması; dikkat çekiciydi. Şarkıcı, Türkiye'de kazandığı paralarla daha geçtiğimiz haftalarda kendisine 1 milyon TL'ye Lamborghini Gallardo otomobil almıştı. ŞİRKETİ ORADAYMIŞ! Belçika vatandaşı olan Hadise, iddialara göre bu durumu vergiden kaçmak için kullanıyor. Ayakligazete.com'a göre; şarkıcı vergisini kazancının büyük kısımın sağladığı Türkiye'ye değil; Belçika'ya, hem de sade yaşayan bir vatandaş kadar ödüyor! Bu iddialar üzerine şarkıcının menajeri de daha şaşırtıcı bir açıklama yaptı: "Hadise, çifte vatandaş. Vergisini diğer vatanı Belçika'ya ödemesi normal. Kendisinin şirketi orada olduğu için tabii Belçika'ya vergi öder." (Milliyet)
387
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.