Magazin

Hadise'nin en sevdiğim yönü ailesine bağlılığı!

Hadise'nin en sevdiğim yönü ailesine bağlılığı!

Ünlü besteci Sinan Akçıl, Hadise'yle ilgili övgü dolu sözler söyledi: Birlikte dünya çapında şarkılar yaratmak istiyoruz.

Güncellenme tarihi:
Ünlü şarkıcı Hadise'yle ilişkisi hakkında konuşmayı reddeden Sinan Akçıl, bu konudaki suskunluğunu bozdu. Ayakligazete.com'un haberine göre, Hadise'yle ilgili övgü dolu açıklamalar yapan Akçıl, şunları söyledi: Ona danışıyorum "Hadise kulvarını atlamış bir sanatçı. Ayrıca başarılı bir söz yazarı... Ben bir melodi yakaladığımda hep ona danışıyorum. Beraber dünya çapında şarkılar yaratmak için çalışıyoruz..." Hadise'yle her şeyden önce iş anlamında uyumu yakaladıklarını belirten Akçıl, ünlü şarkıcının ailesiyle de tanıştığını hatırlatarak, sevgilisinin kendisini en çok etkileyen yönünü ise şöyle açıkladı: "Hadise'nin ailesine olan bağlılığı beni çok etkiliyor..." Hadise ve Sinan Akçıl'ın büyük aşkı, Eurovision Şarkı Yarışması'yla başladı. Şarkı yazmak için biraraya gelen ikili, hazırlık sürecinde birbirlerine yakınlaştı. Özel evlenme teklifi! Sinan Akçıl, Hadise'ye çok özel bir evlenme teklifi yapacağını söyledi: "Herkesin diline dolanacak bir şarkıyla evlenme teklif edersem çok özel olur."
Yayın tarihi: 05.10.2009
634
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.