Magazin

Hadise'nin en güçlü rakibi

Hadise'nin en güçlü rakibi

Geçtiğimiz yıllarda Eurovision'da istediği dereceleri alamayan Almanya bu kez sahne gösterisine güçlü bir görsel unsur katacak.

Güncellenme tarihi:
Dünyanın en ünlü burlesk dansçısı Dita von Teese 16 Mayıs'ta Moskova'da yapılacak olan Eurovision Şarkı Yarışması'nda Almanya'yı temsil edecek olan Alex Christensen ve Oscar Loya ikilisine Miss Kiss Kiss Bang adlı şarkıda eşlik edecek. Dita Von Teese Hadise Yetkililer, Dita von Teese'in, "Miss Kiss Kiss Bang" isimli şarkının metni uyarınca "swing dansı" yapacağını ve 40'lı yıllara ait bir kostüm giyeceği açıklamasını yaptılar. Alman Birinci Televizyonu ARD'nin eğlence programları koordinatörü Thomas Schreiber, Almanya'nın Eurovision'da temsil edileceği şarkının "Miss Kiss" isimli bir kadını anlattığını, Dita von Teese'in söz konusu figürü temsil edecek en uygun sanatçı olduğunu kaydetti. Thomas Schreiber, Dita von Teese'e ilişkin seçimi yaparken uluslararası bir isim olmasına da dikkat ettiklerini belirtti. Dita von Teese'i "hem seksi, hem tüm bakışları üzerinde toplayabiliyor" sözleriyle tanımlayan Alman TV yetkilisi, "Üstelik burlesque tarzı müzikli şov gösterilerinin en ünlü isimlerinden. Bu sanat tarzında hemen soyunmak değil, seyircinin fantezisiyle oynamak önemli" dedi. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.05.2009
343
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.